Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, faik lisans eğitimini Erkli Saf Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Yönetim ve Kuruluş düzlükında İstanbul Okumuş Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim bilimi sektöründe marka kasılmau, yönetimi, stratejik marka planlaması ve Türkiye’bile ilk kez önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise strüktürlanma projesini gerçekleştirmiş ve başarıyla sürdürmektedir. 2006 yılından günümüze denli eğitim bilimi sektöründe sülale olarak birbir hayli markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En balaban ideali, bir Türk eğitim bilimi markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden başlayarak cihan geneline yaymaktır.

Terbiye, spor, sanat, ilmî alanlarda millî ve uluslararası etkin çtuzakışmalar yürüten KALKO, birbir hayli futbol, basketbol köleübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl reislik yaptığı dönemde tam 32 yıl sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde taraf aldığı Yetişkinçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin cenahı nöbet Türkiye’nin en balaban özel mektep ve ağırşak derneği olan TÖDER’bile 6 yıldır el kurulunda taraf almaktadır.

KALKO, eğitim bilimi düzlükında yaptığı başarılı başlangıçimlerden dolayı birbir hayli deri, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Terbiye Girişimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu sosyal teavün vakfında eğitim bilimi düzlükında projeler yürütmektedir. Her yıl birbir hayli öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Resul Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve beş ile birlikte öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Ulusal Terbiye Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Kocaeli Saç EkimiKocaeli Saç Ekimi

Özellikle kellik durumu ile karşı {karşıya artan hastaların tercih ettiği bu klinik saç ekimi noktasında uzmanlığını bütün sektöre ispatlamıştır.|Merkezimizde geçerli öteki maslahatlemler sakal, bıyık ve kaş ekimidir. Tıpkı saç ekiminde

takipci satin al https://imparatorluk.name.tr/ https://ankarafirmarehberi.name.tr/ https://bitliswebtasarimseo.name.tr/ https://nigdewebtasarimseo.name.tr/ https://elektrikteknisyeni.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al