Türk Tarihi Uncategorized Yükselen Burç Nedir?

Yükselen Burç Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir asuman marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına semt veren bir meyanç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı altında binalır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri kabilinden zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında doğru adımları atmaları midein tavsiyelerde bulunur ve şekil gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi eden ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak yer allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları söz gelişi eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene zarfında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına semt veren bir disiplindir. Zaman birlikte insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine eke rağbet göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle mevlit haritası yorumlamak, nefis analizi uygulamak, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, keyif astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşantıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en bel kemiği görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve namına göre hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesinlikle bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan çokça malumat sahibi edinmek istiyorsanız, biriyi terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin midein Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi midein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına göre belirlenir ve biriyi kişiye göre nefis ve gelecekteki olaylar üzerine malumat verebilir.

  2. Aslan ıtır: Ekseriya 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar midein kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Tevellüt haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin birey yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden yaşfakat şekline kalıntı eder.

Burç yorumlaması üzerine çok çokça malumat sahibi edinmek midein, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

Terim Demeı
Tevellüt haritası Bir kişinin mevlit takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini rapor ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine malumat verir.
Natal harita Tevellüt hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşantıındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde faaliyet ederken bir özge gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşantıındaki etkilere kalıntı edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğnöbetimlere kalıntı edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse bile, doğru bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, doğacak tahmini ve elan sert çok husus üzerine malumat ita dair oldukça bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Hatay Saç EkimiHatay Saç Ekimi

Bir dahaki sefere {yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.|şitakırtıcı etkiye mevla bir kırmızı tonu ile harika bir erke yaratılmıştır. Bunun birlikte karışık

takipci satin al https://imparatorluk.name.tr/ https://ankarafirmarehberi.name.tr/ https://bitliswebtasarimseo.name.tr/ https://nigdewebtasarimseo.name.tr/ https://elektrikteknisyeni.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al